KyIUMUN

Реєстрація відкрита до 10 листопада

Приєднатися

Про нас


Хто ми?

Маємо честь запросити Вас до міжнародної моделі Організації Об’єднаних Націй Київського міжнародного університету. Ми хочемо приєднати Україну до всесвітнього молодіжного руху учасників моделювання ООН та зробити Київ новим центром цього руху в Східній Європі. Йдучи до своєї мети і будучи переповненими віри досягти її, ми - група студентів з різних ВНЗ України, вирішили заснувати першу міжнародну модель ООН у Київському міжнародному університеті і зробити її найбільшою і найвідомішою за межами України.

Відео про нас

Яка наша місія?

Ми віримо в те, що модель ООН – це найкращій шлях до підвищення співпраці між націями з усього світу. Секретаріат, так само, як і Організаційна команда, докладуть усіх зусиль для того, щоб зробити KyIUMUN 2017 найкращими дебатами у Вашому житті!

Комітети

Чому тобі варто взяти участь?

Завітавши на нашу конференцію, Ви отримаєте не тільки неоціненний досвід у сфері міжнародних відносин. Модель ООН – це чудова нагода випробувати себе як оратора, здобути навички командної роботи з різними людьми і вміння знаходити рішення навіть у найскладніших ситуаціях. А також це дивовижна можливість відчути дух нашої безмежно гарної столиці – Києва, проникнувшись атмосферою якої, зможете прекрасно провести свій час.

Ми на мапі

Секретаріат


Кинь собі виклик